jaunumi

Korejiešu autoražotājs Hyundai, kopā ar pārējiem koncernā ietilpstošajiem zīmoliem KIA un Genesis, tēmē būt starp pasaules TOP3 lielākajiem elektroauto ražotājiem 2030. gadā. Hyundai un KIA elektriskie modeļi jau līdz šim sevi gana labi apliecinājuši, taču ražotājs negrasās apstāties pie sasniegtā un turpmāko gadu laikā investēs 18 miljardus dolāru, lai attīstītu elektroauto.

Daļa no investīcijām paredzēta, lai visi koncerna zīmoli spētu kāpināt ražošanas apjomus. Tas arī ir saprotami, jo viena no lielākajām problēmām ir tieši elektroauto pieejamība – tos jāgaida ļoti ilgi un tas daļu klientu attur no to iegādes.

 

Automotive News ziņo, ka Hyundai vēlas būt starp lielākajiem elektroauto ražotājiem pasaulē. Jau iepriekš divi no lielajiem ASV autoražotājiem Ford un General Motors paziņojuši par mērķi apsteigt Tesla un kļūt par pasaulē lielākajiem elektroauto ražotājiem. Nesnauž arī citi, piemēram, Volkswagen koncerns, kas arī gatavo jaunus modeļus, turklāt vācu autobūves milzis attīsta cenas ziņā pieejamākas mašīnas, kas ļaus kāpināt pārdošanas rādītājus.

2030. gadā viss Hyundai koncerns kopumā vēlas piedāvāt 31 elektrisko modeli. Lai kāpinātu apjomus, KIA atvērs jaunu, speciāli elektroauto paredzētu rūpnīcu netālu no Dienvidkorejas galvaspilsētas Seulas un notiek arī citi procesi, lai Hyundai un tā zīmoli 2030. gadā varētu saražot vairāk nekā 3 miljonus elektroauto vienību.

Avots: kursors.lv

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766