Uzlāde

E-mobi ir nacionālais elektromobiļu uzlādes staciju tīkls, kas nodrošina elektromobiļu pārvietošanos visā Latvijas teritorijā.

Uzlādes staciju tīklu uztur VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD).

Patlaban e-mobi tīklā darbojas 72 ātrās uzlādes stacijas visā Latvijas teritorijā, ko uztur CSDD.

Maksa par uzlādes pakalpojumu CSDD uzturētajās e-mobi stacijās ir 0,15 eiro/min*.

*reģistrētiem lietotājiem, kuri izmanto e-mobi autentifikācijas karti, vai samaksu par uzlādi veic ar tiešo maksājumu (VISA vai MasterCard maksājumu karte, PayPal konts) no e-mobi mobilās aplikācijas.

Apmaksas solis ir 1 minūte.

Uzlādes punktu karte (Karte) sniedz informāciju par papildus uzlādes iespējām Latvijas teritorijā, sākot ar sadzīves rozetes pieslēgumu.

Detalizēta informācija par uzlādes punkta uzlādes jaudu, darba laiku u.c. ir atrodama izvēloties konkrēto uzlādes punktu Kartē.

Kartes datus uztur un regulāri aktualizē biedrība “Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrība” (BIMAB; http://www.bimab.lv/).

Kā rāda Kartes uzturēšanas pieredze no 2011.gada, Kartes dati par uzlādes pakalpojuma sniedzējiem izplatās citos, arī starptautiskos, resursos.

Uzlādes punkta datu iekļaušana Kartē ir bez maksas. Konsultācijas par uzlādes punkta izveidošanu un pieteikšanās iekļaušanai Kartē, rakstot uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766