E-transports

Hyundai KONA Electrics ir pirmais elektriskais kompaktais krosovers Eiropā, kas apvieno iespaidīgu nobraucamo attālumu ar ietilpīgu krosovera stilu.

kona electric side

Jaguar I-PACE ir pilnībā elektrisks apvidus automobilis, ko ir aizraujoši gan vērot, gan vadīt. Elektromobilī ir izmantotas jaunākās paaudzes tehnoloģijas, kas iet roku rokā ar vēlmi sasniegt dizaina izcilību, lai radītu bezizmešu automobili, kas joprojām ir patiess Jaguar. 

 Jaguar I PACE

Tesla Model X elektromobilis ir drošs, ātrs un efektīvs, to iespējams aprīkot ar piecām vai sešām līdz septiņām sēdvietām trīs rindās. Katrs sēdeklis ir atsevišķi regulējams un pielāgojams ērtai sēdpozīcijai. Trešās rindas sēdekļus var ielocīt bagāžnieka grīdā, kad tie nav nepieciešami. Tesla Model X pieejams ar 75 kWh vai 100 kWh akumulatoru. Visi pieejamie Model X ir aprīkoti ar Tesla pilnpiedziņas sistēmu, kuru darbina divi elektromotori - viens priekšā un viens aizmugurē, lai nodrošinātu atbilstošu griezes momentu katrai asij un iegūtu maksimālo veiktspēju.

Model X

Šim elektromobilim ir iespaidīga bagāžnieka ietilpība, kur iespējams ievietot un aizvest praktiski jebkuru ikdienā nepieciešamo lietu, tādejādi šis elektromobilis var lepoties ar savā klasē vienu no lielākajiem kravas telpas nodalījumiem.

Tesla uzsver, ka Model X ir visdrošākais jebkad uzbūvētais paaugstinātas pārgājības transportlīdzeklis. Tas ir aprīkots ar aktīvās drošības sistēmām, kas var redzēt lietas, ko transportlīdzekļa vadītājs ne vienmēr spēj redzēt, jo astoņas kameras ap automašīnu nodrošina 360 grādu redzamību un 12 ultraskaņas sensori nepārtraukti pārbauda apkārt esošos objektus. Arī radars automašīnas priekšā palīdz pārbaudīt ceļu stiprā lietū, miglā un putekļos, tādejādi samazinot līdz minimumam sadursmes risku. Pasažieru ievainojamība salonā ir maksimāli samazināta, automašīnas smaguma centrs atrodas tik zemu, ka apgāšanās iespējamība ir mazāka, nekā iekļūt kādā citā ceļu satiksmes negadījumā. Arī Tesla autopilota izmantošana braukšanu padara ne tikai ērtāku, bet arī drošāku.

Papildus ērtību Tesla Model X lietotājiem nodrošina speciali konstruētas uz augšu paceļamas aizmugurējās durvis, tās nodrošina ērtu piekļūšanu aizmugurējām sēdekļu rindām, pat tad, kad automašīna ir nopakota cieši klāt citai automašīnai. Durvju atvēršanai nepieciešami tikai 30 cm, un tās paceļas tā, ka pasažieri var brīvi pārvietoties garām automašīnai. Tāpat vecāki var ērti piesprādzēt bērnus aizmugurējos sēdekļos, nespraucoties un nesatraucoties par to ka sasitīs galvu pret automašīnas griestiem.

model x wings

Brauciena laikā automašīnā var baudīt ne tikai klusumu un augstvērtīgu mūzikas skanējumu, bet arī apbrīnot aizraujošas ainavas, ko nodrošina liels vējstikls, kas iesniedzas pat automašīnas jumtā, divi jumta logi paceļamajās durvīs, kā arī papildus stikli bagāžas nodalījumā. 

Saskaņā ar NEDC braukšanas ciklu, automašīna Tesla Model X aprīkota ar 75 kWh akumulatoru spēj nobraukt 417 km, bet modelim ar 100 kWh akumulatoru atkarībā no izvēlētas komplektācijas līdz pat 565 km. Taču jāatceras, ka nobraukumu ikdienā ietekmē lietošanas apstākļi, akumulatora baterijas stāvoklis, kā arī vides un klimata apstākļi.

Garantija motoram un akumulatoru baterijām tiek nodrošināta 8 gadus bez nobraukuma ierobežojuma, bet pārējiem automašīnas mezgliem garantija ir 4 gadi / 80 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).  

Avots:https://www.tesla.com

 

Jaunais Nissan LEAF ir pasaulē vispirktākā 100% elektriskā automobiļa evolūcijas nākamais posms. Šis piecvietīgais hečbeks ir pieejams ar 40 kWh akumulatoru. Balstoties uz Eiropas Jauno braukšanas ciklu (NEDC), jaunā Nissan LEAF ar vienu uzlādes reizi nobraucamais attālums ir līdz pat 378 km*. Tajā pašā laikā jaunā e-piedziņa nodrošina 110 kW (150 ZS) jaudu un 320 Nm griezes momentu, uzlabojot paātrināšanos un braukšanas prieku autovadītājam.

18tdieulhd leafhelios602.jpg.ximg.l full m.smart

Tesla Model S elektromobilis pieejams ar 75 kWh vai 100 kWh ietilpīgām akumulatoru baterijām. Elektromobiļus iespējams aprīkot ar Tesla izstrādāto visu riteņu piedziņu – kuru darbina divi elektromotori viens priekšā un viens aizmugurē, šādi iespējams neatkarīgi kontrolēt griezes momentu katrai asij, lai nodrošinātu atbilstošu vilces kontroli visos apstākļos, kas S Performance modelim nodrošina iespēju 2,7 sekundēs ieskrieties no 0 līdz 100 km/h lielam ātrumam. 

Tesla model S free foto

Tesla Model S elektromobilis ir aprīkots ar kvalitatīvu audio sistēmu, kas tandēmā ar unikāli kluso piedziņas sistēmu, ļauj baudīt augstvērtīgu mūzikas skanējumu. Interjera galvenais priekšmets ir 17 collu skārienjūtīgs ekrāns, kas ir vērsts pret vadītāju un nodrošina iespēju pārvaldīt lielāko daļu automašīnas funkciju. Labākai redzamībai ekrāns pielāgojas un izmanto gan dienas, gan nakts režīmus. Tesla Model S iespējams aprīkot arī ar autopilotu, kas pārvietošanos pa auto maģistrālēm padara ne tikai ērtāku, bet arī drošāku. Elektromobili Tesla Model S var  nokomplektēt ar papildus divām bērnu sēdvietām auto bagāžas nodalījumā, kas vērstas pretēji braukšanas virzienam. 

Automašīnas elektriskās piedziņas un akumulatoru baterijas izvietojums zem automašīnas virsbūves nodrošina smaguma centra novietojumu iespējami zemu, kas uzlabo vadāmību un samazina apgāšanās risku. Automašīnas priekšējā daļā atrodas triecienu absorbējoša tērauda konstrukcija, bet sānos alumīnija un tērauda konstrukcijas, kas aizsargā pasažierus un akumulatoru bateriju, vienlaikus uzlabojot arī pārējās virsbūves stiprību. Avārijas gadījumā par pasažieru papildus drošību gādā astoņi drošības spilveni, kā arī tiek atslēgts augstsprieguma barošanas avots.

Nobraukums ar vienu uzlādi Tesla Model S ir atkarīgs no tās lietošanas apstākļiem, transportlīdzekļa konfigurācijas, akumulatora baterijas stāvokļa, braukšanas stila, kā arī ekspluatācijas vides un klimata apstākļiem. Taču informācijā, ko uzrāda Tesla, gaitas rezerve ir 490 km modelim ar 75 kWh akumulatora bateriju un 632 km modelim ar 100 kWh akumulatora bateriju.

Garantija motoram un akumulatoru baterijām tiek nodrošināta 8 gadus bez nobraukuma ierobežojuma, bet pārējiem automašīnas mezgliem garantija ir 4 gadi.

Avots: https://www.tesla.com/models

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766